Jdi na obsah Jdi na menu

Družstva juniorů a dorostu

V sobotu 5.6.2021 se uskutečnilo 1.kolo KP družstev dorostenců, dorostenec, juniorů a juniorek v atletice.

Technicky zajišťoval atletický oddíl Hvězda Pardubice z.s.

Z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda se těchto závodů zúčastnilo celkem 9 atletů.

Každému se podařilo vybojovat potřebné body pro jednotlivá družstva v kategorii dorostu i juniorů.

Oporami v kategorii juniorů byl Jiří Bruha i David Ulich / oba ještě dorostenci/.Jirka vyhrál v běhu na 100m za 11,29 sec., tak i na 200m časem 22,64 sec. . Oba pak ještě pomohli štafetě na 4x100m k prvnímu místu.

V dorostencích vynikl Michal Čuda, který zvítězil v hodu oštěpem výkonem 53,51m. a třetí skončil Radek Majera hodem 39,88m.

Mimo soutěž si Marek Rudolf  /prvním rokem st.žák/ zaběhl osobní maximum v závodě na 3000m časem 10:44,06 min.

Také ještě žákyně Tereza Daňková i Linda Hosnedlová statečně bojovala v kategorii dorostenek.

Všichni zaslouží pochvalu za předvedené výkony!!!