V neděli 30.1.2022 odjela početná skupina atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda do Ostravy na halové krajské přebory jednotlivců od mladšího žactva až po dospělé.

Trenéři vůbec nepředpokládali, že jejich svěřenci budou tak úspěšní.

Velice mile je překvapila forma všech jejich atletů.

Je to i důsledek píle při jednotlivých tréninkových jednotkách.

Takže výprava přivezla celkem 9 medailí, z toho 4 zlaté, 2 stříbrné a 3 bronzové.

Lze opravdu pochválit všechny, neboť nejen že si každý vytvořil svá osobní maxima, ale že se vytvořila opravdu i skvělá parta.

Povzbuzovali se navzájem a i proto každý předvedl vynikající výkony.

Daniela Vacková -prvním rokem dorostenka ,zvítězila jak na 60m hladkých výkonem 7,94sec.,tak i na 60m překážek vynikajícím výkonem v osobním rekordu  8,85sec.

Sofie Piechová - žákyně , běžela 800m v osobním rekordu 2:35,03min. a brala bronzovou medaili.

Nela Wittvarová - prvním rokem mladší žákyně, vybojovala také třetí místo v běhu na 150m časem 21,87sec.

Jiří Bruha - prvním rokem junior, zvítězil v mužské kategorii na 200m časem 22,91sec. a skončil druhý na 60m výkonem 7,25sec.

Ivo Vacek -mladší žák, zvítězil v běhu na 800m výkonem 2:26,90min.

Daniel Zeman - dorostenec, také v mužské kategorii skončil na třetím místě v osobním rekordu 2:07,81min.

Radek Majera -také dorostenec, ve vrhu koulí bral stříbrnou medaili za výkon 11,74m.

Samozřejmě budeme dál pilně trénovat a připravovat se na Mistrovství ČR v jednotlivých věkových kategorií.