Jdi na obsah Jdi na menu

Medaile z Mistrovství ČR žactva

Ahoj a dobrý den,

v Ostravě se o prvním březnovém víkendu konalo Mistrovství ČR v atletice žáků a žákyň v hale .

Z Náchoda s trenérem odjela trojice vybraných závodníků .Již samotná účast je obrovským úspěchem.

O to větší radost nám udělala tato trojice svým vystoupením,kde přivezla dvě bronzové medaile .

Jednotlivé výsledky :

1. Jiří Bruha v rozběhu na 60m časem 7,29 sec. postoupil do finále,kde celkově skončil na vynikajícím 3. místě a výkonem

7,25 sec. si vytvořil osobní rekord.

O den později běžel 150m za 17,48 sec. a opět se probojoval do finále a časem 17,54sec. skončil na 6.místě.

2. Michal Čuda měl problémy s pravým kotníkem,přesto nastoupil na skok daleký a výkonem 539 cm skončil na 14.místě.

Pak běžel rozběh na 800m a časem 2:14,92 min. ze 24 startujících skončil na 15.místě.

3. Šimon Klimeš ve finále na 3000m výkonem 10:58,46 min. doběhl na celkovém 14. místě.

Na závěr šampionátu byla závěrečná štafeta na 4 x 200m ,kde z 20. družstev skončila ta naše na neuvěřitelném 3. místě a brala bronzové medaile časem 1:37,72 min.

Takže celá výprava odjížděla velice spokojena s konstatováním,že se pokusí v letní sezóně ještě vylepšit své výkony.