Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství ČR žactva v Mladé Boleslavi

O víkendu 18.-19.9.2021 uspořádal atletický oddíl AC Mladá Boleslav z.s. Mistrovství ČR žáků a žákyň.

Technickým delegátem byla vybrána i dvojice mladých atletů z tréninkové skupiny Jiřího Vondřejce z Náchoda.

Nejdříve v sobotu dopoledne se Daniela Vacková představila v rozběhu na 100m překážek, kde osobním rekordem 14,70sec. postoupila do odpoledního finále. V něm předvedla bravůrní výkon a skončila celkově na vynikajícím 5. místě a posunula své osobní maximum na 14,54sec.

V neděli ještě běžela sprinterskou trať na 150m a časem 19,38sec. skončila celkově na 14. místě.

Marek Rudolf, teprve prvním rokem starší žák, naopak běžel dlouhou trať na 3000m.

V té si vedl nad očekávání výtečně a skončil celkově na 8. místě  časem 10:07,57min.